Aktualności

DZIEŃ MATKI

DZIEŃ MATKI

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku DZIEŃ MATKI Z tej okazji mamy dla Was specjalny zestaw za 85zł : Uromak z mango, serek Philadelphia, owinięty krewetkami gotowanymi Futomak maślana, ogórek zielony, tykwa Futomak krewetka w tempurze, oshinko, ogórek zielony Już dzisiaj wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia Jesteście super i zasługujecie naContinue reading “DZIEŃ MATKI”

ROZPOCZYNAMY WEEKEND MAMY DLA WAS NOWOŚĆRYBKĘ MAŚLANĄ DELIKATNY SMAK I ŹRÓDŁO WITAMINY A, D i E DOSTĘPNA BĘDZIE W CZTERECH WERSJACH: UROMAK MAŚLANA – 33 złOshinko, ogórek zielony, serek Philadelphia, sezam biały, sezam czarny FUTOMAK MAŚLANA – 22 złTykwa, ogórek zielony, majonez HOSOMAK MAŚLANA – 16 zł NIGIRI MAŚLANA – 12 zł TO WY ZDECYDUJECIEContinue reading
Tori maki

Tori maki

Czy sushi to tylko surowa ryba?!? Oczywiście, że nie. Sushi może być z ryba pieczona, wegetariańskie albo z tym na co masz ochotę. A z kurczakiem? Jadł ktoś z Was? Może jest jakiś fan tego rodzaju sushi? Mamy dla Was nowość Tori maki czyli rolki z panierowanym kurczakiem. Cena za 6 kawałków 23zł. Kto chętny? …
Walentynki

Walentynki

Specjalnie na Walentynki przygotowaliśmy idealny zestaw dla dwojga. HAKO 20 kawałków cena 65zł: Futomak łosoś Futomak sałatka krabowa Uramak krewetka w tempurze Kilka słów o nazwie. Skąd HAKO?Jak już wspominaliśmy- kochamy góry , więc znaleźliśmy idealną górę pasującą do tego zestawu.W północnej części japońskiej wyspy Hokkaido znajdują się Góry Kitami. Najwyższym ich wzniesiem jest TeshioContinue reading “Walentynki”
ZESTAWY

ZESTAWY

Na początek zestaw START który bardzo Wam smakuje i wpisał się już w nasze menu na stałe. 100zł 34 kawałki: Uramak Krewetka w Tempurze Uramak Vege Futomak Łosoś Futomak Smażony Łosoś Futomak Pikantna Sałatka Krabowa Kolejny wypróbowany już zestaw z andrzejek z nową nazwą AYAME. 110zł 40 kawałków: Hosomak Tuńczyk Hosomak Ogórek Nigiri Łosoś UramakContinue reading “ZESTAWY”